Continue best replica watches.here you can find the best best replica watches review.Web Site https://www.wellreplica.com/.Wiht 40% Discount breitling bentley replica.cheapest replicas relojes.hop over to here repliki zegarków.additional info genuinereplicawatches.com.advice https://www.watchitdoit.com.Full Article https://www.watchdropshippers.com.shop high quality rolex replicas.To learn more, go to website: watches replica high quality.Perfect https://www.ebusinesswatches.com/.60% off https://www.hockeywatches.com/.Read More Here https://www.gpatekphilippe.com/.great omega replica watches.Under $59 richard mille replica ebay.check hublot mp-05 laferrari replica india.many https://www.401kwatches.com.learn the facts here now tag heuer replica.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/topserw/wszystkoex.pl/public_html/include/config.php:115) in /home/klient.dhosting.pl/topserw/wszystkoex.pl/public_html/include/funiversal.php on line 1033
OŚWIETLENIE PRZENOŚNE Ex - Wszystkoex
x

Zaloguj się

OŚWIETLENIE PRZENOŚNE Ex

OŚWIETLENIE PRZENOŚNE Ex

ROZWIĄZANIA OŚWIETLENIA PRZENOŚNEGO DLA OBSZARÓW ZAGROŻONYCH WYBUCHEM
 
Wolf Safety Lamp Company jest największym w Europie producentem przenośnych, bezpiecznych urządzeń oświetleniowych z certyfikatem ATEX, zaprojektowanych, wyprodukowanych i certyfikowanych w Wielkiej Brytanii i przeznaczonych do stosowania w atmosferach zagrożonych wybuchem.
 
Bogate doświadczenie oraz wiedza inżynierska Wolf Safety może służyć klientom pracującym w warunkach zagrożenia wybuchowego i skrajnie trudnych środowiskach na całym świecie. Celem jest dostarczanie wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań opracowanych pod kątem potrzeb klientów i przeznaczonych do stosowania w atmosferach zagrożonych wybuchem w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Przy opracowywaniu konkretnych rozwiązań liczy się punkt widzenia klienta – oznacza to pozostawanie w stałym kontakcie i prowadzenie kompleksowych badań nad konkretną sytuacją, pod kątem której projektowane są przenośne urządzenia oświetleniowe.

SPRZĘT ATEX
Dzięki zastosowaniu nowych, przenośnych urządzeń niskonapięciowych zasilanych z napięcia sieciowego, wyposażonych w najnowsze technologie, o modułowej konstrukcji i niskich wymaganiach konserwacyjnych, firma Wolf zgromadziła ogromną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie użytkowania przenośnych opraw fluorescencyjnych, opraw ręcznych, reflektorów halogenowych oraz transformatorów z certyfikatem ATEX w przemyśle przetwórczym i wydobywczym ropy naftowej i gazu zarówno na lądzie, jak i na morzu. Oferowane zestawy do oświetlenia w zbiornikach zawierają bezpieczne, niskonapięciowe lampy przeznaczone do czyszczenia wnętrz zbiorników w przemyśle przetwórstwa ropy i gazu, obsługi samolotów oraz prac w przestrzeniach trudnodostępnych, a dzięki ścisłej współpracy z klientami możemy pomóc w wyszukaniu specyficznych konfiguracji oświetlenia, określeniu długości kabli oraz typów urządzeń przystosowanych do wymagań konkretnej sytuacji.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA
Przykładem tego mogą być niskodymowe, bezhalogenowe kable zgodne z normą BS6883 przeznaczone do zastosowań na platformach wiertniczych. Oferujemy wtyki i gniazda zgodne z wymogami ATEX oraz przystosowane do konkretnego rodzaju sprzętu będącego w posiadaniu klienta.
 
W naszej ofercie znajduje się szeroka gama lamp i latarek przenośnych o zasilaniu akumulatorowym lub bateryjnym, jak również bogaty wybór akcesoriów, takich jak przedłużacze, rozdzielacze, statywy do lamp, mocowania magnetyczne, folie ochronne do soczewek lamp oraz zestawy do zawieszania oświetlenia.
 
Zachęcamy klientów do kontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji w zakresie bezpiecznego oświetlenia środowiska pracy.