x

Zaloguj się

O nas

Wszystko EX
Zamknięte przestrzenie i strefy Ex to miejsca, gdzie często występuje ryzyko wystapienia eksplozji wynikające z obecności w powietrzu potencjalnych gazów, par, mgieł lub pyłów wybuchowych. Atmosfery takie występują w wielu branżach i sektorach przemysłu: w petrochemii, marynarce, przy wydobyciu ropy i gazów, w lotnictwie, zakładach gazowniczych, wodociągowych oraz kanalizacji, a także w pożarnictwie. Wszystkie urządzenia wykorzystywane w takich warunkach muszą posiadać dopuszczenie ATEX, potwierdzające, iż zostały one zaprojektowane i zbadane pod względem stosowania w potencjalne wybuchowych atmosferach, także w razie awarii takiego urządzenia, i są zgodne z odpowiednimi normami EN w tym zakresie .
Wszystko EX
KONTAKT
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udostępniliśmy dla Państwa kilka możliwości szybkiego i łatwego kontaktu z naszym działem handlowym. Zakładka e-mail z prawej strony umożliwia pozostawienie wiadomości, pytań i sugestii, na które odpowiemy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo uruchomiliśmy dla Państwa opcję kontakt on-line, tzw. LiveChat, za pomocą którego mogą Państwo zadać naszym specjalistom wszelkiego rodzaju pytania, a z pewnością nie pozostaną one bez odpowiedzi z naszej strony. Oczywiście zachęcamy także do kontaktów telefonicznych. Numer naszej INFOLINII znajdą Państwo w górnej części strony oraz w sekcji Kontakt. 
KONTAKT
GWARANCJA JAKOŚCI
Stawiamy na produkty sprawdzone, bezpieczne oraz wykoanne z najlepszych materiałów z dbałością o szczegóły. Muszą one spełniać polskie oraz europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Z tego też względu każda z firm, z którą współpracujemy, posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz wymagane atesty i dopuszczenia. My również stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego od czerwca 2004 roku możemy się pochwalić Certyfikatem Systemu Jakości PE-EN ISO 9001:2015.
GWARANCJA JAKOŚCI